Eylül Esintisi - EYLÜL ESİNTİSİ YILLIĞIMIZ

EYLÜL ESİNTİSİ YILLIĞIMIZ

Merhaba Sevgili Okuyucu,

28.7.2018 tarihi itibariyle "Eylül Esintisi Yıllığı" nı elimizde tutabilmenin tarifsiz mutluluğu içindeyiz. Sevgili asistanım Tuğba Bayram'ın titiz ve özverili katkılarıyla bir yıl boyunca sizinle paylaştığımız tüm yazılar bir kitapta toplanarak kalıcı hale getirildi. Kendimize bir hatıra kalsın düşüncesiyle tasarladığımız bu yıllığı aynı zamanda bizden sonrakilere kalıcı bir bilgi kaynağı teşkil etmesi bakımından da önemsiyoruz.

Doğrusunu isterseniz bir yıllık süreç bizim açımızdan oldukça zorlayıcıydı. Tüm yazılar benim imzamı taşısa da işin her aşamasında ve teknolojik kısmında gönüllü yardımcım Tuğba Bayram'ın pratik zekası, organize yeteneği ve disiplinli çalışması omuzlarımdaki yükü hafifletti. Yayına başlarken siz değerli okuyuculara, astroloji bölümüne ait yazıları "gökyüzüyle eş zamanlı" takip etme konusunda bir söz vermiştik. Bu söze sadık kalmak hiç kolay olmadı. Hatta ilk yılımızın en çetin sınavı bu oldu diyebiliriz. Önce benim 3 ay boyunca sürekli hastaneye gidip tedavi görme sürecime çok sevdiğim dostumu kaybetmenin derin acısı eklendi. Sonra Tuğba Bayram'ın aşırı yoğun iş temposuna ebeveynleri ile ilgili yaşadığı uzun süreli ciddi sağlık sorunları eklendi. Bizi kuşatan onca olumsuzluğa rağmen sabır, azim ve inançla yolumuza devam ettik. Yaşadığımız sıkıntıları sizlere aksettirmeden ve de yayın kalitemizi düşürmeden bilgi paylaşımında bulunabilmişsek eğer kendimizi başarılı addederiz.

Web sitesi yayınlarımız boyunca yanımızda olan, bizden ilgi ve desteğini esirgemeyen sevgili oğlum Onur Araslı, sevgili yeğenim Gökçe Gönüllü ve de vefalı kardeşimiz Özgür Ordulu'ya teşekkürü borç biliriz. Bizi ilgiyle takip eden siz sevgili okuyucularımıza ise en içten sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız.

Bir hafta sonu İstanbul'un nemi ve boğucu gökyüzü altında bir araya geldik. Büyük bir emek vererek kesintisiz sürdüğümüz bir yılın ürünü olan yıllığımızı elimize aldık ve dudaklarımızdan aynı sözler döküldü;

"Çok güzel oldu, bunu her yıl yapalım"

        

Bundan böyle web sitemizin her yılını ayrı bir kitapta toplamak artık bizim bir geleneğimiz olacaktı...

 

 

 

 

ÖNCEKİ YAZI KOVA BURCUNDA AY TUTULMASI SONRAKİ YAZI BU GECE MARS- DÜNYA YAKINLAŞMASI
8.Yıla Başlarken
8.Yıla Başlarken
26.06.2024 14:11:32
Eylül Esintisi 8. Yaşında
Eylül Esintisi 8. Yaşında
15.06.2024 10:17:01
Hamburger Köftesi
Hamburger Köftesi
18.05.2024 10:05:37
    1 adet yorum
  • Comment Author
    Ender Çetinkaya
    30.07.2018 16:23:07

    Emeklerinize sağlık! Tebrik ederim!

Yorum Yazın