Eylül Esintisi - İletişim Ağlarının Çökmesi

İletişim Ağlarının Çökmesi

Yeni dönem yazılarımla ilgili olarak elementler konusu üzerinde çalışırken farkına vardım ki 3 Temmuz günü İkizler burcunun son derecesinde seyreden Venüs akşam18.30 civarında Yengeç burcuna geçince hava elementinde hiç gezegen kalmadı.

Hava elementi haberleşme ve iletişimle birebir bağlantılı olduğundan yaşanan iletişim ağlarındaki çöküntüde payı olabilir. Tüm elementler içinde hava elementinin bağlayıcı bir rolü olduğundan, eksikliği bağlantı kesintisine ve kopukluğuna sebebiyet verebilir.

Ayrıca Aslan burcunda Mars ile kavuşum yapan Merkür'ün de Boğa burcundaki Uranüs ile kare açıda olması ani çöküşe katkı sağlamış olabilir.

Bir de 3 temmuz, Dünya'nın Güneş'e en uzak olduğu ve yörüngesinde en yavaş hareket ettiği "günöte" yani afel konumunda bulunduğu tarihtir.

Şimdi 2 temmuzdaki tam Güneş tutulmasını da bu tabloya eklediğimizde bileşen etkilerin gücüyle bazı aksaklıkların yaşanması ve hemen giderilememesi muhtemel gibi görünüyor.

Bir süredir gökyüzünde üçlü ittifak halinde bulunan Pluto-Satürn ve Güney Ay Düğümü'nün Ay ile olan karşıt açısını da dikkatte aldığımızda bir siber saldırı ihtimalini de göz ardı etmemek gerekir.

 

ÖNCEKİ YAZI Üçüncü Yılımıza Başlarken SONRAKİ YAZI Küçük İskender'in Vedası
Harika Bir Talihsizlik (XII)
Harika Bir Talihsizlik (XII)
12.06.2024 10:52:57
Harika Bir Talihsizlik (XI)
Harika Bir Talihsizlik (XI)
06.06.2024 13:47:20
Harika Bir Talihsizlik (X)
Harika Bir Talihsizlik (X)
29.05.2024 11:37:23
Yorum Yazın